Wykorzystaj potencjał "bałaganu"

Ciągle udoskonalam sposoby reklamowania i sprzedawania, głównie reorganizując ich "najsłabsze ogniwo". Z przekonaniem pracuję w myśl japońskiej filozofii biznesowej Keizen, bo najbardziej motywuje mnie doskonalenie procesów marketingowych.

Jeśli uważasz, że Twój biznes mógłby funkcjonować wydajniej dzięki doskonalszej organizacji pracy i zautomatyzowaniu powtarzających się czynności, to prawdopodobnie możesz skorzystać z mojej pomocy.

Szukam firmy, która zatrudnia co najmniej kilka osób. Ma klientów. Sprzedaje i zarabia, ale „coś” w niej kuleje, i przez to nie może rozwinąć skrzydeł. Mam zmysł organizacyjny oraz odpowiednią wiedzę, by zdiagnozować źródło problemu. Mam również doświadczenie we wprowadzaniu zmian, które porządkują pracę, usuwają marnotrawstwo i przesuwają firmę na wyższy poziom organizacyjny.

Nie znam się na wszystkim, ale: sprzedaż, marketing i obsługa klienta, to dziedziny, w których skutecznie rozwiązuję problemy od ponad 20 lat.

Jeżeli szukasz partnera - usługodawcy, któremu mógłbyś zaufać. Chcesz pomocy i zaangażowania w rozwiązywaniu problemów. Oczekujesz, że delegowane przez Ciebie sprawy zostaną po prostu zrobione bez nadmiernego nadzoru z Twojej strony.

Wypełnij i wyślij teraz poniższy formularz, bym mógł zaproponować Ci termin rozmowy:
 

Nieprawidłowe dane
Wprowadź poprawny adres email
Wprowadź poprawny nr telefonu
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

 

Masz własną wizję doskonalenia swojego biznesu, być może zainteresuje Cię mój coaching lub usługi organizujące marketing i sprzedaż.

Chcesz natychmiast zobaczyć co mogę dla Ciebie przeorganizować i rozwinąć (zarejestruj się aby przeczytać) :

Zaloguj się aby przeczytać dalszy ciąg ...

 

Zaloguj Zarejestruj

(To są materiały dla właścicieli firm i handlowców)


To co robię zawodowo w ramach własnej firmy: Konsulting Procesów Biznesowych Piotr Kawa wypływa z przekonania, że:

Doskonalenie zorganizowania firmy to najszybszy sposób na osiąganie celów w marketingu i sprzedaży!

Bo chaotyczne działanie z reguły jest główną przyczyną niekończenia nawet dobrze rokujących projektów. Bo wywołuje stres i nieporozumienia, utrudnia współpracę, odsuwa w czasie osiąganie efektów i osłabia wiarę w to co się robi.