"Witam, bardzo dziękuję za ten kurs, uważam ze jest mega-sensowny, dużo korzystnej informacji z niego wyciągnęłam i pisanie oferty handlowej już mi tak nie przeraża. Po prostu biorę się do roboty. Jeszcze raz dziękuję. Natalia Czerwińska, menedżer sprzedaży Mechanic Group "

"Kurs okazał się dla mnie nieocenionym źródłem wiedzy i mam nadzieje, że dzięki niemu moje wyniki sprzedażowe znacznie wzrosną przez wzrost moich ofert sprzedażowych. Pozdrawiam serdecznie Małgorzata"

"Kurs w ośmiu krokach trafnie zwraca uwagę na najważniejsze elementy skutecznej oferty handlowej. Szukałam porad, w jaki sposób stworzyć ofertę i nie zawiodłam się. Polecam!"

"Bardzo konkretne informacje poparte wiedzą psychologiczną."

"Dziękuję bardzo za przekazane informacje.Niby są one oczywiste a zmienił zupełnie mój sposób opisywania swoich propozycji handlowych."

"kurs zaje... Mimo tego że na co dzień do czynienia mam ze sprzedażą bezpośrednią dużo wyniosłam. Wiele można przenieś do kontaktów twarzą w twarz. Dziękuję Ci bardzo i proszę o więcej"

"Kurs mi bardzo pomógł zrozumieć potencjał oddziaływania na klienta jaki ma oferta handlowa. Analizowałam swoje reakcje na przysyłane mi oferty i rzeczywiście zgadzają się z tym, o czym pisze Pan Piotr. dziękuję"

"Dziękuję. Informacje są bardzo cenne. Mam dług wdzięczności. Polecę Pana ofertę innym."

"Trafiłam na tą stronę przypadkiem, zostałam na dłużej. Zabierałam się do pisania ofert jak sójka za morze. Nic mi się nie kleiło. Powoli stworzyłam swój własny schemat oferty, opierając się na poradach z kursu. I jestem z niego zadowolona :) Polecam!"

Powrót na poprzednią stronę z opiniami.