"Witam, Pańskie rady są rewelacyjne! Jak dotychczas jest to dokładnie to, czego szukałem tworzę ofertę powoli i zbieram wszystkie informacje na temat swojej firmy. Jak się nagle okazuje nie tak łatwo od ręki stwierdzić, jakie są zalety i co na przykład oferuję innego niż konkurencja. Myślałem, że wszystko mam gotowe ale teraz robię jeszcze więcej notatek, list i tekstów żeby być przygotowanym na każdą ewentualność w kontakcie z klientem. Proszę się nie martwić, odbieram wszystkie części szkolenia i skrupulatnie się przygotowuję. Pozdrawiam, --- Maciej Stępień 
{techniki sprzedaży - wiedzawfirmie.pl} {o technikach sprzedaży i pisaniu ofert handlowych}
Gramand Records realizacja dźwięku"

"Kurs nauczył mnie wypisanie prawidłowo oferty dla klienta, zmusił mnie do nauki OpenOffice, co uważałem za zbędne, ale okazało się, że robienie ofert dodawanie zdjęć, opisów, a w szczególności zachęcanie do odpisania na oferty jest zaspokojeniem moich skromnych umiejętności. Polecam innym kurs szczególnie nie doświadczonym sprzedawcom lub super doświadczonym, tym co uważają, że zjedli wszystkie umiejętności, a okazuje się po kursie, że jeszcze mało wiedzą. pozdrawiam Mirosław Grotowski"

"Super sprawa, szczególnie dla ludzi bez przygotowania... ale myślę o profesjonalistach. Jest Pan tzw. "górna półka". Pozdrawiam i życzę sukcesów. Natalia"

"NAPRAWDĘ KAWAŁ DOBREGO MATERIAŁU SZKOLENIOWEGO. BARDZO OBRAZOWO, CIEKAWIE I PROFESJONALNIE OPRACOWANE DZIAŁANIE PSYCHOLOGICZNEJ STRATEGII I SZTUKI WYWIERANIA WPŁYWU NA POTENCJALNYCH KLIENTÓW. BEZCENNA WIEDZA DLA TYCH, KTÓRZY WCIĄŻ POSZUKUJĄ NOWYCH ROZWIĄZAŃ I TYCH, KTÓRYCH DOTYCHCZASOWE DZIAŁANIA PRZY TWORZENIU OFERT PRZYNOSIŁY MIZERNY REZULTAT. GODNE POLECENIA DZIEŁO! BARDZO IMPONUJĄCA WIEDZA AUTORA. DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM SERDECZNIE BARTOSZ"

"Dziękuję za przesłane materiały. Dzięki nim nie popełnię podstawowych błędów. Na pewno przydadzą się na dalszym etapie rozwoju mojej mikro-firmy. Pozdrawiam"

"Informacje zawarte w kursie są bardzo przydatne, pokazują po kroku, jak przygotować dobra ofertę handlową. Mam nadzieję, że tak zdobyta wiedza okaże się pomocną w mojej obecnej pracy, gdzie bądź co bądź dopiero zdobywam doświadczenie. Dziękuję za ułatwienie mi startu w pracy. Pozdrawiam+"

"Dziękuję za kurs, który w prosty i przejrzysty sposób pomoże mi w stworzeniu dobrej oferty handlowej. Ten kurs jest uniwersalny i przydatny w wielu branżach."

"Witam, bardzo dziękuję za możliwość skorzystania z kursu. Materiał jest to bardzo pożyteczny i przydatny. Zawiera najważniejsze informacje i podpowiedzi dotyczące oferty handlowej i skonstruowania jej bez wcześniejszego doświadczenia. Jeszcze raz bardzo dziękuję. pozdrawiam Ewa"

"Kurs jest bardzo pomocny, gdyż zwraca uwagę na kilka szczegółów, które odgrywają istotną rolę w dobrze napisanej ofercie, a na które człowiek nie zwraca uwagi lub je pomija, bo uważa że są nie istotne."

"Naprawdę bardzo pożyteczne informacje i wskazówki odnośnie pisania oferty. Jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam :)"

"Elektroniczny kurs Oferta handlowa jest niezwykle bogatym kompendium wiedzy. Dokładne wyjaśnienia zobrazowane przykładami, pozwalają łatwo przyswoić wiedzę i zachęcają do prób jej wykorzystania w praktyce. Uważam, że kurs ten może pomóc nie tylko osobom stawiającym pierwsze kroki w handlu, ale również osobom, które potrzebują świeżego spojrzenia na temat skutecznej sprzedaży. Mnie pomoże na pewno."

Więcej opinii o kursie >>>