{techniki sprzedaży - wiedzawfirmie.pl} {o technikach sprzedaży i pisaniu ofert handlowych}

Marketing i sprzedaż w Internecie

{techniki sprzedaży - wiedzawfirmie.pl} {o technikach sprzedaży i pisaniu ofert handlowych}

Piotr Kawa - WIZYTÓWKA

Chcesz usunąć bariery hamujące Twój marketing lub sprzedaż?

Pomogę Ci znaleźć i wdrożyć rozwiązanie, które rozwinie Twój biznes.

Wypełnij i wyślij formularz:

Kliknij -> Szybki Kontakt

Nakręcanie sprzedaży dzięki firmowej stronie www
Nakręcanie sprzedaży dzięki firmowej stronie wwwSprzedaż mieszkań i domów - integracja z zewnętrznym CRMSprzedaż usług na rynku międzynarodowym - realizacja strony wwwSprzedaż urządzeń i usług - strona zintegorowana z e-mail marketingiemSprzedaż sprzętu dla rehabilitantów. Strona połączona z e-mail marketingiem

Programowanie i wdrożenie pro-sprzedażowej strony www

4 916,31 PLN (3 997,00 PLN bez VAT)

 

Ikea, Peugeot, eBay, General Electric już używają tego rozwiązania

 

Daj mi 10 minut, a pokażę Ci jak zwiększysz sprzedaż bez kosztownych eksperymentów z rozwiązaniami, które finalnie okazują się niedopasowane do Twojego biznesu

 

Zobaczysz system, w którym klienci sami będą Cię prosić o ofertę i będą kupować, nawet jeśli zażądasz wyższej ceny niż konkurencja.

 

Drogi czytelniku!

 

 • Sprzedajesz w otoczeniu coraz liczniejszej konkurencji,
 • Coraz trudniej jest nawiązać kontakt z nowymi klientami,
 • A w sprzedaży i marketingu trwa ciągły wyścig technologiczny.

 

Nazywam się Piotr Kawa i jestem właścicielem firmy Konsulting Procesów Biznesowych.

Podzielę się z Tobą sposobem na przejęcie klientów, do których konkurencja nie dociera przez zaniedbania w marketingu i sprzedaży.

 

Z rozmów z przedsiębiorcami wiem, że ich największym wyzwaniem jest „przytrzymanie uwagi” nowych klientów na tyle długo, by przedstawić im wszystkie zalety własnej oferty. Tak by klienci nie odchodzili zanim nie dowiedzą się o jakości, zaletach i przewadze ich oferty nad tym co daje konkurencja. Drugim równie ważnym wyzwaniem jest zachowanie rozsądnego poziomu kosztów dotarcia do klientów.

 

W takim razie:

 

Jak nie odsyłać nowych klientów do konkurencji?

 

Nie wiem gdzie Ty szukasz, ale jak ja chcę coś kupić (oczywiście coś więcej niż jedzenie), to googl’uję i przeglądam oferty na stronach internetowych. Z tego co wiem, większość ludzi robi podobnie zanim dokona wyboru i wyda pieniądze.

 

Czy strona internetowa, którą masz - skłania do zakupu u Ciebie?

 

Nie pytam o to: czy strona estetycznie wygląda, czy jest na niej opis tego co sprzedajesz, czy są zdjęcia i informacje o promocjach, formularze, numery telefonów do odpowiednich osób w Twojej firmie itp..

Pytam: Co robią klienci, którzy trafią na Twoją stronę? Otwierają ją, przeglądają i kupują od Ciebie … czy też idą kupować od konkurencji?

 

Wiem. Te pytania denerwują. Ale nie oceniam, lecz uzmysławiam Ci "na chłodno" diagnozę: jeśli strona www nie generuje sprzedaży Tobie to … wysyła na zakupy do innych firm. Czy zadajesz sobie pytania DLACZEGO? „Dlaczego klienci do mnie nie dzwonią?" "Dlaczego nie dostaję zapytań?”

 

Pułapka: „wiem jak działać by efektywnie sprzedawać”

 

Ładnych kilka lat temu też miałem taki problem. Ze świata offline (tzw. realu), gdzie sprzedaż szła mi gładko, przeszedłem do wirtualnego handlowania. Zbudowałem stronę www i … kompletna cisza – zero sprzedaży. Mimo to zawziąłem się. Zacząłem się szkolić i podglądać konkurencję: co umieszczają na swoich stronach, w jaki sposób opisują produkty, jakich używają zdjęć lub jakie stosują triki sprzedażowe. Spędziłem na tym dziesiątki godzin.

 

Ale zyskałem tylko wiedzę „Co można zrobić”. Wiedzę, która była w mojej głowie i w dalszym ciągu była bezużyteczna.

 

Liczy się tylko to co wprowadzisz w czyn

 

Dzisiaj jest już zupełnie inaczej, bo w swoim kawałku Internetu uruchomiłem wielofunkcyjną stronę internetową, która jest nastawionym na sprzedaż centrum komunikacji z klientami. Miejscem do którego kierują moje mailingi oraz reklamy. Systemem marketingowym, bez którego nie miałbym wystarczająco dużo klientów.

 

Z nastawioną na sprzedaż stroną www efekty przyjdą od razu. Zobaczysz, że po każdej reklamie (internetowej, na bilbordach, w prasie czy nawet ulotkowej) więcej ludzi będzie się do Ciebie zgłaszać. Twoi handlowcy zaczną domykać więcej sprzedaży.

 

Stanie się tak nie dlatego, że reklamy czy też handlowcy nagle zaczną efektywniej działać. Ale dlatego, że Klienci nakręcą się na zakup oglądając Twoje prezentacje handlowe i dokładnie poznając jak ich problemy zostaną rozwiązane przez to co oferujesz. Pamiętaj, że z reguły strony www przeglądają w zaciszu swoich mieszkań. Wtedy gdy są zrelaksowani, skupieni na zakupie i … bardziej podatni na sugestie.

 

Czy warto szukać szablonu?

 

Chciałbym Ci w tej chwili napisać jak w prosty sposób zamienić zwykłą stronę www w takie sprzedażowe centrum do przekonywania klientów. Napisać zrób to tak i tak. Posłuż się szablonem, który znajdziesz tu: (i wskazać Ci miejsce z szablonami). Ale jak jesteś w biznesie tak jak ja więcej niż kilka miesięcy, to wiesz, że klienci nie kupują od tych co działają szablonowo!!!

 

Nie ma szablonu, który będzie idealnie dopasowany do Ciebie. Są oczywiście sprawdzone techniki sprzedażowe i rozwiązania techniczne pomagające w pokierowaniu uwagą klientów. Ale gotowca nie ma.

 

Jeżeli nie ma gotowca, to co wybrać?

 

Nie wybieraj strony www typu „wizytówka”. Bo klienci nic od Ciebie nie kupią. Oni szukają rozwiązania swoich problemów, a nie pełnego patosu opisu firmy. Popatrz na swoją stronę internetową, mailingi, reklamy i inne działania handlowe w sposób całościowy. Powiąż te rzeczy, by być spójnym i wyraźnie zaistnieć w świadomości klientów. Bo to daje sprzedaż!

 

Od strony kosztowej zadaj sobie również pytanie: Czy prowadzisz dość duży biznes by sprzedaż i marketing w Internecie obsługiwać za pomocą kilku różnych programów (skryptu strony, bloga, sklepu internetowego, skryptu programu do mailingu itp.). Bo każdy program jest inny, a ich obsługa wymaga specyficznych umiejętności oraz dodatkowego czasu.

 

Czym zatem charakteryzuje się Strona WWW, która jest sprzedażowym centrum do przekonywania klientów?

 

Żywa grafika, sugestywny tekst i technika domykająca sprzedaż

 

Na stronie internetowej Twoje produkty / usługi sprzedają się dzięki trzem elementom: grafice, słowom i … możliwościom jakie daje oprogramowanie.

 

Grafika ma być przyjemna dla oka i przyciągać wzrok. Opracowywaniem grafiki dla moich klientów zajmuje się zawodowiec. Ze zwykłych zdjęć dzięki własnemu artyzmowi robi obrazki wywołujące ekscytujące emocje. Zobacz stronę z portfolio mojego grafika: http://myvision.pl

 

Teksty handlowe mają pokazać klientom, że dzięki zakupowi ich życie zmieni się na lepsze. Tworzeniem wizji lepszego życia w opisach produktów i usług zajmuję się osobiście. O tym jak piszę możesz się przekonać czytając moje emaile, artykuły i publikacje na: http://wiedzawfirmie.pl

 

Oprogramowanie strony czyli sprzedaż w Internecie idzie tylko wówczas gdy:

 • grafika oraz tekst Twojej oferty są szybko i wyraźnie wyświetlane na komputerach, tabletach i smartfonach,
 • oprogramowanie strony www realizuje wszystkie funkcje sprzedażowe: wspiera mailingi, pozwala na tworzenie stron lądowania, odsyła do ofert, zbiera zapytania i zamówienia, edukuje klienta, zbiera informacje o odwiedzających, personalizuje strony sprzedażowe, a trikami marketingowymi skłania klientów do podjęcia działania.

Bo co z tego, że masz dobrą ofertę, jak w odpowiednim miejscu Twojej strony www zabraknie wezwania do działania, formularza lub przycisku, który poprowadzi klienta do zakupu.

 

Centrum zarządzania treścią, która służy sprzedaży

 

W Internecie komunikujesz się z klientami przez stronę www. Mówisz do nich używając obrazów i słów na poszczególnych podstronach swojego serwisu. Aby te informacje wyświetlały się klientom tak jak tego chcesz, musisz mieć odpowiednie narzędzie do ich płynnej i bezproblemowej edycji.

 

Takim narzędziem jest tzw. CMS. Czyli oprogramowanie służące do zarządzania treścią strony i sposobem jej wyświetlania w przeglądarkach internetowych. Szybkie i łatwe w obsłudze! Rewelacyjna w tym jest platforma CMS Joomla w najnowszej wersji 3.5.x. Jest sprawdzona przez miliony użytkowników (m/in. Peugeot, eBay, Ikea, General Electric), a w rękach sprzedawcy internetowego staje się maszynką do pozyskiwania klientów.

 

Dodajesz grafiki, poprawiasz treści, tworzysz podstrony pod kampanie sprzedażowe, formularze do zbierania zamówień i wiele innych. Robisz wszystko w lot i to bez pomocy programisty! Jest jeszcze jeden plus tego systemu: możesz go rozbudowywać o dodatkowe funkcje np. poszerzyć sprzedaż na zagraniczne rynki.

 

 

Podkręcanie sprzedaży umożliwia tylko odpowiedni CMS

 

Aby można było mówić o podkręcaniu sprzedaży w Internecie trzeba w pierwszym kroku „postawić” stronę na dobrym CMS’ie. Bo pokazanie klientom dobrej prezentacji handlowej wymaga używania szeregu efektów i argumentów w postaci: grafiki w tekście, galerii zdjęć, wideo, infografik, przycisków, formularzy, animacji przyciągających wzrok, zakładek, odnośników, ramek z tekstem, lightbox’ów itd..

 

 

Jedną z podstawowych usług, którą wykonuję jest przeniesienie zawartości dotychczasowej strony www (wykonanej w dowolnej technologii) na platformę Joomla 3.4.8. Polega ona na oprogramowaniu strony od podstaw i uruchomieniu jej z pełnym zapleczem redakcyjnym.

 

Dlaczego od podstaw? Bo w momencie przenoszenia treści ze starej strony na nową od razu:

 • Programuję poprawne wyświetlanie strony na komputerach, tabletach i smartfonach,
 • Programuję stronę modułowo po to, by ułatwić szybkie dopasowywanie treści do róznych grup klientów Twojej firmy,
 • Programuję na stronie dodatkowe efekty wizualne podnoszące jakość prezentacji Twojej oferty handlowej,
 • Programuję strukturę strony pod użytkowników i roboty wyszukiwarek internetowych (optymalizuję powiązania podstron i wyświetlanie linków po to, by strona uzyskiwała wyższe pozycje w Google).

Przy modernizacji firmowej strony www skupiam się na dwóch aspektach:

 1. podniesieniu jakości prezentacji oferty handlowej,
 2. przygotowaniu strony do zautomatyzowania marketingu i sprzedaży.

 

Podana cena usługi obejmuje przeniesienie zawartości do 20 podstron i zakłada, że pozostajemy przy dotychczasowej grafice oraz tekstach Twojej strony. Opcje zmiany grafiki i tekstów, rozbudowy funkcjonalności strony, przeniesienia treści kolejnych podstron (powyżej 20), możesz zamówić w ramach rozszerzenia tej usługi. Proszę zapytaj jak to będzie wyglądać w Twoim przypadku.

 

Zmuś własną stronę www, by wreszcie zaczęła sprzedawać

 

Najlepiej wyślij do mnie zapytanie z adresem Twojej dotychczasowej strony i danymi kontaktowymi.

 

 

Chcę by moja strona www zaczęła wreszcie sprzedawać


Skontaktuj się ze mną, to powiem Ci co zrobić aby stale dostawać zapytania ze strony www


Twoje imię
Nieprawidłowe dane

E-mail(*)
Wprowadź poprawny adres email

Wpisz swój adres e-mail

Nr. tel.(*)
Wprowadź poprawny nr telefonu

Wpisz swój nr telefonu, na który mam dzwonić.

Strona www
Nieprawidłowe dane

Wpisz adres swojej strony www (pozostaw puste jak nie masz jeszcze strony)

Pytanie:
Nieprawidłowe dane

Wpisz co chcesz uzyskać, co chcesz poprawić na własnej stronie www

Captcha
Nieprawidłowe dane

 

 

Marketing i sprzedaż w Internecie

{techniki sprzedaży - wiedzawfirmie.pl} {o technikach sprzedaży i pisaniu ofert handlowych}

Piotr Kawa - WIZYTÓWKA

Chcesz usunąć bariery hamujące Twój marketing lub sprzedaż?

Pomogę Ci znaleźć i wdrożyć rozwiązanie, które rozwinie Twój biznes.

Wypełnij i wyślij formularz:

Kliknij -> Szybki Kontakt