Technika coraz skuteczniej wyręcza ludzi w codziennych zajęciach, wciąż doskonaląc sprawdzone mechanizmy. W tym roku nie pojawił się wprawdzie robot, który zastąpiłby w firmie handlowców ale jeszcze bardziej udoskonalono „cyborga” w postaci systemu „wymuszającego” większą skuteczność w sprzedaży. Nie jest to obietnica zastąpienia handlowców, ale skoro w dużych koncernach na co dzień używają programów do zarządzania relacjami z klientami (i mają tych klientów całą masę), to wiedza jak zbudować podobny mechanizm w Twojej firmie zapewne ci się przyda. Zdecyduj czy dołączysz do tych, którzy już z tej wiedzy korzystają. Zapisz się poniżej, a będziesz raz na 5-7 dni dostawać e-maila z porcją praktycznej wiedzy z zakresu skutecznego zarządzania sprzedażą. Bez względu na to, czy masz już program wspierający zarządzanie relacjami z klientami, czy dopiero się do niego przymierzasz, warto abyś wiedział lub wiedziała jak za jego pomocą ustawić efektywną pracę każdego handlowca (i to bez względu na poziom jego umiejętności).

Dzięki Programowi Rozwoju Biznesu pozbędziesz się problemów z brakiem niektórych kompetencji u zatrudnionych pracowników. Dowiesz się, które elementy procesu sprzedaży można, a nawet trzeba zestandaryzować - tak aby nawet przeciętny handlowiec więcej sprzedawał. Zobaczysz jak to wdrożyć do codziennej pracy i jak przy tym uniknąć niepotrzebnych błędów. Gratisowo otrzymasz przykłady rozwiązań organizacyjnych, które automatyzują proces sprzedaży w poniższych obszarach:

 • zdobywanie nowych klientów
 • prowadzenie skutecznej komunikacji handlowej z klientem
 • budowanie długofalowych relacji z klientami
 • skuteczne zamykanie sprzedaży
 • motywowanie i kontrola własnego zespołu handlowego

Zobaczysz konkretne przykłady zrealizowane w najnowszej odsłonie programu Egroupware. Dzięki temu będziesz mógł lub mogła zdecydować, czy warto dołączyć do tysięcy firm na całym świecie używających tego oprogramowania. Zapisanie się do subskrypcji nie obliguje Cię do kupowania czegokolwiek, mimo iż dostaniesz sporą dawkę wiedzy gotowej do zastosowania. Zdecyduj i wpisz poniżej swoje Imię oraz E-mail, a następnie kliknij Zapisz.

Program Rozwoju Biznesu

jest usługą, która ma pomóc właścicielowi małej firmy osiągnąć dwie rzeczy:

 1. uporządkować działalność przedsiębiorstwa po to by można było w pełni kontrolować:
  • bieżącą działalność operacyjną
  • strategiczny kierunek rozwoju,
 2. oprzeć działalność firmy o Systemy po to by można było:
 • zwiększyć skuteczność wszystkich podejmowanych działań,
 • regularnie zwiększać wartość przedsiębiorstwa dla klientów, pracowników, dostawców, kooperantów i inwestorów.

W kolejnych mailach otrzymasz próbki Systemów – będzie to praktyczna wiedza jak zautomatyzować i wprowadzić w życie pojedyncze rozwiązania organizacyjne. Będziesz mógł lub mogła zastosować je od razu.