Jeśli nie rozwiążę Twojego problemu związanego ze sprzedażą, to nie wezmę pieniędzy za wykonaną usługę. Myślisz, że ściemniam - nic z tych rzeczy.


Konsultacje z gwarancją efektu

(dla Właścicieli biznesów i Menadżerów Sprzedaży)


Widzisz taką ofertę i pewnie myślisz: Kolejny „konsultant”; Pewnie dowiem się, że muszę zainwestować „milion”; Nawet jeżeli powie coś sensownego, to skąd mam pewność, że jego porady zadziałają; Tak w ogóle to wprowadzanie zmian jest ryzykowne, bo nie wiadomo czego się spodziewać.


Gwarancja rozwiązania problemu bez ryzyka dla Ciebie - przeczytaj do końca aby się przekonać.


Twój problem (ze sprzedażą lub obsługą klienta) zostanie przeanalizowany i dostaniesz rozwiązanie na tacy. Przy okazji poznasz jedną lub dwie metody wyszukiwania przełomowych rozwiązywań. Metody sprawdzone przez praktyków dużego biznesu, które ja nauczyłem się stosować w realiach polskich firm.


Gwarantuję Ci zero ryzyka. Znajdę rozwiązanie problemu i na podstawie dostępnych informacji skalkuluję przewidywane zyski oraz koszty jego wdrożenia. Ułatwi Ci to podjęcie kolejnych decyzji o tym, czy to wdrożyć i kiedy to wdrożyć.


Proponuję Ci pomoc w rozprawieniu się z czymś, co nie daje Ci spać. Być może nawet pomoc w dokonaniu skokowego rozwoju.

Pytanie czy chcesz rozwiązać problem z moją pomocą i gwarancją zero ryzyka?


Dostajesz propozycję konsultacji bez ryzyka. Wykorzystaj to, że podejdę do Twojego problemu z innej perspektywy i ze znajomością rozwiązań stosowanych w innych firmach.

Kliknij -> Szybki Kontakt


Oferta jest prosta i w pełni bezpieczna dla Ciebie. Podajesz problem. Przeprowadzamy jedną lub dwie sesje konsultingowe (przez Skype lub na spotkaniu u Ciebie). Następnie przedstawiam Ci rozwiązanie problemu wraz z szacunkiem kosztów wdrożenia i szacunkiem przewidywanych zysków.


Akceptujesz – płacisz. Nie akceptujesz – moje ryzyko, konsultacje przeprowadziłem za darmo.


Rozważysz mój know-how z gwarancją efektu. Bo z konsultacji skorzystasz, a zapłacisz tylko jeśli zaakceptujesz wypracowane przeze mnie rozwiązanie.


Skorzystaj z przycisku Szybki kontakt i prześlij mi namiar do siebie bym mógł oddzwonić.


Nie jesteś gotowy na konsultacje teraz - poznaj metodę jaką stosuję (skorzystaj z przycisku Szybki kontakt i napisz, że chcesz dostać opis metody). Z tym materiałem możesz zacząć od próby samodzielnego rozwiązania swojego problemu Jeśli jednak nie chcesz się jej uczyć, bo zależy Ci na czasie, to napisz do mnie w sprawie konsultacji.
 

Oferta nie zawiera żadnych haczyków. Po prostu pokarzę swoją skuteczność w rozwiązywania problemów i złożę propozycję kontynuowania moich usług w Twojej firmie.

 

Jak zwiększyć obroty w sklepie

Jak oddelegować sprzedaż

Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie stacjonarnym