• Techniki sprzedaży parafrazowanie

  Techniki sprzedaży – parafrazowanie

  Technika sprzedaży: parafrazowanie wypowiedzi klienta Parafrazowanie to technika negocjacyjna, która polega na powtórzeniu (nie dosłownym lecz sparafrazowanym) wypowiedzi klienta w celu uzasadnienia składanej oferty lub w celu zamknięcia sprzedaży. Wykonuje się ją w czterech krokach: zadanie pytania istotnego dla uzyskania postępu w procesie sprzedaży, wysłuchanie odpowiedzi klienta, w której argumentuje on swoją obawę lub oczekiwanie, Read More
 • Wzory oferty handlowej

  Wzory oferty handlowej

  Jak wygląda dobra oferta handlowa? Co powinien zawierać tekst oferty aby nie był nudny? Gdzie można znaleźć przykłady pism handlowych, na których można się wzorować? Czy trzeba mieć wybitne umiejętności aby napisać skuteczną ofertę? Jeżeli zadajesz sobie takie lub podobne pytania, to najprawdopodobniej potrzebujesz pomocy w tworzeniu ofert sprzedaży. W Read More
 • Jak napisać ofertę – przykłady ofert handlowych

  Jak napisać ofertę – przykłady ofert handlowych

  Prowadzisz małą firmę lub po prostu jesteś handlowcem. Szukasz konkretnego i skutecznego wzorca, który pozwoli Ci w szybki sposób stworzyć dobrą ofertę handlową? A może po prostu dotychczasowe metody ofertowania się nie sprawdziły, a nie bardzo wiesz jak powinno wyglądać atrakcyjne przedstawianie klientowi tego co masz do zaoferowania. Mam dla Read More
 • 1
 • 2
 • 3
"Witam, bardzo dziękuję za ten kurs, uważam ze jest mega-sensowny, dużo korzystnej informacji z niego wyciągnęłam i pisanie oferty handlowej już mi tak nie przeraża. Po prostu biorę się do roboty. Jeszcze raz dziękuję. Natalia Czerwińska, menedżer sprzedaży Mechanic Group "

"Kurs okazał się dla mnie nieocenionym źródłem wiedzy i mam nadzieje, że dzięki niemu moje wyniki sprzedażowe znacznie wzrosną przez wzrost moich ofert sprzedażowych. Pozdrawiam serdecznie Małgorzata"

"Kurs w ośmiu krokach trafnie zwraca uwagę na najważniejsze elementy skutecznej oferty handlowej. Szukałam porad, w jaki sposób stworzyć ofertę i nie zawiodłam się. Polecam!"

"Bardzo konkretne informacje poparte wiedzą psychologiczną."

"Dziękuję bardzo za przekazane informacje.Niby są one oczywiste a zmienił zupełnie mój sposób opisywania swoich propozycji handlowych."

"kurs zaje... Mimo tego że na co dzień do czynienia mam ze sprzedażą bezpośrednią dużo wyniosłam. Wiele można przenieś do kontaktów twarzą w twarz. Dziękuję Ci bardzo i proszę o więcej"

"Kurs mi bardzo pomógł zrozumieć potencjał oddziaływania na klienta jaki ma oferta handlowa. Analizowałam swoje reakcje na przysyłane mi oferty i rzeczywiście zgadzają się z tym, o czym pisze Pan Piotr. dziękuję"

"Dziękuję. Informacje są bardzo cenne. Mam dług wdzięczności. Polecę Pana ofertę innym."

"Trafiłam na tą stronę przypadkiem, zostałam na dłużej. Zabierałam się do pisania ofert jak sójka za morze. Nic mi się nie kleiło. Powoli stworzyłam swój własny schemat oferty, opierając się na poradach z kursu. I jestem z niego zadowolona :) Polecam!"

Powrót na poprzednią stronę z opiniami.

Popularne