• Techniki sprzedaży parafrazowanie

  Techniki sprzedaży – parafrazowanie

  Technika sprzedaży: parafrazowanie wypowiedzi klienta Parafrazowanie to technika negocjacyjna, która polega na powtórzeniu (nie dosłownym lecz sparafrazowanym) wypowiedzi klienta w celu uzasadnienia składanej oferty lub w celu zamknięcia sprzedaży. Wykonuje się ją w czterech krokach: zadanie pytania istotnego dla uzyskania postępu w procesie sprzedaży, wysłuchanie odpowiedzi klienta, w której argumentuje on swoją obawę lub oczekiwanie, Read More
 • Wzory oferty handlowej

  Wzory oferty handlowej

  Jak wygląda dobra oferta handlowa? Co powinien zawierać tekst oferty aby nie był nudny? Gdzie można znaleźć przykłady pism handlowych, na których można się wzorować? Czy trzeba mieć wybitne umiejętności aby napisać skuteczną ofertę? Jeżeli zadajesz sobie takie lub podobne pytania, to najprawdopodobniej potrzebujesz pomocy w tworzeniu ofert sprzedaży. W Read More
 • Jak napisać ofertę – przykłady ofert handlowych

  Jak napisać ofertę – przykłady ofert handlowych

  Prowadzisz małą firmę lub po prostu jesteś handlowcem. Szukasz konkretnego i skutecznego wzorca, który pozwoli Ci w szybki sposób stworzyć dobrą ofertę handlową? A może po prostu dotychczasowe metody ofertowania się nie sprawdziły, a nie bardzo wiesz jak powinno wyglądać atrakcyjne przedstawianie klientowi tego co masz do zaoferowania. Mam dla Read More
 • 1
 • 2
 • 3
"Panie Piotrze. Zapisując się na kurs, byłem raczej bardzo sceptyczny, co do jego wartości. Spodziewałem się bardzo ogólnych wskazówek, w mentorskim stylu. Jakie było moje zaskoczenie, gdy zacząłem dostawać dokładną wiedzę pisaną prostym językiem, a na dodatek "palcowo" pokazane, w który klawisz uderzyć "dosłownie"! Ten darmowy kurs jest w mojej i znajomych opinii najlepszym dostępnym kursem dla takich jak ja początkujących sprzedawców. Krzysztof Stefański."

"Witam Kurs napisany bardzo jasno i klarownie jest zrozumiały nawet dla takiego laika jak ja. Cenne przykłady i możliwość korespondencji sprawia, że znajdzie się coś ciekawego dla każdego. pozdrawiam Piotr Miś"

" P O L E C A M Witajcie. Ten kurs pomaga pokonać pierwsze problemy z napisaniem ofert. Teraz to dla mnie łatwe i przyjemne. P O L E C A M"

"Przeczytane dwa razy, zostaje w głowie. Ma sens. Trzeba tylko DOKŁADNIE kurs przeczytać, lekcja po lekcji. To SĄ oczywistości - ale czasem na tyle oczywiste, że zapominamy je stosować."

"Szanowny Panie! Serdecznie dziękuję za porady udzielone w ramach kursu "Oferta handlowa - 8 najważniejszych elementów". Uzyskana tą drogą wiedza w praktyce została wcielona przeze mnie w życie. Jej zastosowanie było przydatne. Mam nadzieję, że pojawią się wymierne efekty. Pozdrawiam Paweł"

"Kurs bardzo kompetentny i pomocny dzięki niemu juz przed 8 krokiem uzyskałem wiecej odpowiedzi na oferty. Polecam"

"Świetny kurs. Przy jego pomocy sporządziłem pierwszą ofertę handlową. Polecam wszystkim!"

"Dla większości handlowców po przeczytaniu wszystko może wydawać się banalne i oczywiste. Przed przeczytaniem tego kursu wcale taki mądry nie byłem. Warto sięgnąć po ta wiedzę. Polecam"

"Bardzo przydatny kurs, rzeczowo opisane problemy i sposoby ich rozwiązania. Polecana każdemu początkujacemu handlowcowi- obowiązkowa lektura. Zadowolenie w 100 %. Polecam Michał"

"Kurs Oferta handlowa – 8 najważniejszych elementów jest przedstawiony w bardzo prosty i logiczny sposób. Bardzo wiele można się z niego nauczyć. Mam nadzieję, że teoria, którą zdobyłam na kursie okaże się skuteczna również w moim przypadku."

"Kurs bardzo przystępny i treściwy, bez zbędnego rozpisywania się. Zawiera wydaje się najważniejsze informacje jak powinna wyglądać dobra oferta handlowa. Argumenty za tym, dlaczego dana informacja powinna znajdywać się w proposalu, zdecydowanie są dla mnie logiczne."

"Uważam, że kurs Oferta handlowa jest pomocny w napisaniu oferty, szczególnie dla osoby mającej o tym dość blade pojęcie. Zwraca uwagę na wydawałoby się dość oczywiste rzeczy, o których jednak się zapomina...Mam nadzieję, że praktyczne zastosowanie powyższych porad przyniesie wymierne korzyści :)"

"Bardzo rzeczowy kurs. Pozyskana wiedza z całą pewnością pomoże mi w napisaniu dobrej oferty. Polecam wszystkim!"

"Kurs bardzo fanie zrobiony, napisany prostym językiem. Mam nadzieję, że po zastosowaniu tych kilku wskazówek uda mi się rozwinąć działalność. Fajny Pomysł. Dziękuję za pomoc"

"Dziękuję za skorzystanie z tego kursu, odświeżył mi wiedzę ze studiów, wyodrębnił najważniejsze elementy przy tworzeniu oferty, pozwolił spojrzeć na ofertę z punktu widzenia potencjalnego klienta i zmotywował do działania! Polecam każdemu!!!"

Powrót na poprzednią stronę. >>> Kolejne opinie Piotr Kawa

Popularne