• Techniki sprzedaży parafrazowanie

  Techniki sprzedaży – parafrazowanie

  Technika sprzedaży: parafrazowanie wypowiedzi klienta Parafrazowanie to technika negocjacyjna, która polega na powtórzeniu (nie dosłownym lecz sparafrazowanym) wypowiedzi klienta w celu uzasadnienia składanej oferty lub w celu zamknięcia sprzedaży. Wykonuje się ją w czterech krokach: zadanie pytania istotnego dla uzyskania postępu w procesie sprzedaży, wysłuchanie odpowiedzi klienta, w której argumentuje on swoją obawę lub oczekiwanie, Read More
 • Wzory oferty handlowej

  Wzory oferty handlowej

  Jak wygląda dobra oferta handlowa? Co powinien zawierać tekst oferty aby nie był nudny? Gdzie można znaleźć przykłady pism handlowych, na których można się wzorować? Czy trzeba mieć wybitne umiejętności aby napisać skuteczną ofertę? Jeżeli zadajesz sobie takie lub podobne pytania, to najprawdopodobniej potrzebujesz pomocy w tworzeniu ofert sprzedaży. W Read More
 • Jak napisać ofertę – przykłady ofert handlowych

  Jak napisać ofertę – przykłady ofert handlowych

  Prowadzisz małą firmę lub po prostu jesteś handlowcem. Szukasz konkretnego i skutecznego wzorca, który pozwoli Ci w szybki sposób stworzyć dobrą ofertę handlową? A może po prostu dotychczasowe metody ofertowania się nie sprawdziły, a nie bardzo wiesz jak powinno wyglądać atrakcyjne przedstawianie klientowi tego co masz do zaoferowania. Mam dla Read More
 • 1
 • 2
 • 3
"Witam, Pańskie rady są rewelacyjne! Jak dotychczas jest to dokładnie to, czego szukałem tworzę ofertę powoli i zbieram wszystkie informacje na temat swojej firmy. Jak się nagle okazuje nie tak łatwo od ręki stwierdzić, jakie są zalety i co na przykład oferuję innego niż konkurencja. Myślałem, że wszystko mam gotowe ale teraz robię jeszcze więcej notatek, list i tekstów żeby być przygotowanym na każdą ewentualność w kontakcie z klientem. Proszę się nie martwić, odbieram wszystkie części szkolenia i skrupulatnie się przygotowuję. Pozdrawiam, --- Maciej Stępień 
Gramand Records realizacja dźwięku"

"Kurs nauczył mnie wypisanie prawidłowo oferty dla klienta, zmusił mnie do nauki OpenOffice, co uważałem za zbędne, ale okazało się, że robienie ofert dodawanie zdjęć, opisów, a w szczególności zachęcanie do odpisania na oferty jest zaspokojeniem moich skromnych umiejętności. Polecam innym kurs szczególnie nie doświadczonym sprzedawcom lub super doświadczonym, tym co uważają, że zjedli wszystkie umiejętności, a okazuje się po kursie, że jeszcze mało wiedzą. pozdrawiam Mirosław Grotowski"

"Super sprawa, szczególnie dla ludzi bez przygotowania... ale myślę o profesjonalistach. Jest Pan tzw. "górna półka". Pozdrawiam i życzę sukcesów. Natalia"

"NAPRAWDĘ KAWAŁ DOBREGO MATERIAŁU SZKOLENIOWEGO. BARDZO OBRAZOWO, CIEKAWIE I PROFESJONALNIE OPRACOWANE DZIAŁANIE PSYCHOLOGICZNEJ STRATEGII I SZTUKI WYWIERANIA WPŁYWU NA POTENCJALNYCH KLIENTÓW. BEZCENNA WIEDZA DLA TYCH, KTÓRZY WCIĄŻ POSZUKUJĄ NOWYCH ROZWIĄZAŃ I TYCH, KTÓRYCH DOTYCHCZASOWE DZIAŁANIA PRZY TWORZENIU OFERT PRZYNOSIŁY MIZERNY REZULTAT. GODNE POLECENIA DZIEŁO! BARDZO IMPONUJĄCA WIEDZA AUTORA. DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM SERDECZNIE BARTOSZ"

"Dziękuję za przesłane materiały. Dzięki nim nie popełnię podstawowych błędów. Na pewno przydadzą się na dalszym etapie rozwoju mojej mikro-firmy. Pozdrawiam"

"Informacje zawarte w kursie są bardzo przydatne, pokazują po kroku, jak przygotować dobra ofertę handlową. Mam nadzieję, że tak zdobyta wiedza okaże się pomocną w mojej obecnej pracy, gdzie bądź co bądź dopiero zdobywam doświadczenie. Dziękuję za ułatwienie mi startu w pracy. Pozdrawiam+"

"Dziękuję za kurs, który w prosty i przejrzysty sposób pomoże mi w stworzeniu dobrej oferty handlowej. Ten kurs jest uniwersalny i przydatny w wielu branżach."

"Witam, bardzo dziękuję za możliwość skorzystania z kursu. Materiał jest to bardzo pożyteczny i przydatny. Zawiera najważniejsze informacje i podpowiedzi dotyczące oferty handlowej i skonstruowania jej bez wcześniejszego doświadczenia. Jeszcze raz bardzo dziękuję. pozdrawiam Ewa"

"Kurs jest bardzo pomocny, gdyż zwraca uwagę na kilka szczegółów, które odgrywają istotną rolę w dobrze napisanej ofercie, a na które człowiek nie zwraca uwagi lub je pomija, bo uważa że są nie istotne."

"Naprawdę bardzo pożyteczne informacje i wskazówki odnośnie pisania oferty. Jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam :)"

"Elektroniczny kurs Oferta handlowa jest niezwykle bogatym kompendium wiedzy. Dokładne wyjaśnienia zobrazowane przykładami, pozwalają łatwo przyswoić wiedzę i zachęcają do prób jej wykorzystania w praktyce. Uważam, że kurs ten może pomóc nie tylko osobom stawiającym pierwsze kroki w handlu, ale również osobom, które potrzebują świeżego spojrzenia na temat skutecznej sprzedaży. Mnie pomoże na pewno."

Więcej opinii o kursie >>>

Popularne