• Techniki sprzedaży parafrazowanie

  Techniki sprzedaży – parafrazowanie

  Technika sprzedaży: parafrazowanie wypowiedzi klienta Parafrazowanie to technika negocjacyjna, która polega na powtórzeniu (nie dosłownym lecz sparafrazowanym) wypowiedzi klienta w celu uzasadnienia składanej oferty lub w celu zamknięcia sprzedaży. Wykonuje się ją w czterech krokach: zadanie pytania istotnego dla uzyskania postępu w procesie sprzedaży, wysłuchanie odpowiedzi klienta, w której argumentuje on swoją obawę lub oczekiwanie, Read More
 • Wzory oferty handlowej

  Wzory oferty handlowej

  Jak wygląda dobra oferta handlowa? Co powinien zawierać tekst oferty aby nie był nudny? Gdzie można znaleźć przykłady pism handlowych, na których można się wzorować? Czy trzeba mieć wybitne umiejętności aby napisać skuteczną ofertę? Jeżeli zadajesz sobie takie lub podobne pytania, to najprawdopodobniej potrzebujesz pomocy w tworzeniu ofert sprzedaży. W Read More
 • Jak napisać ofertę – przykłady ofert handlowych

  Jak napisać ofertę – przykłady ofert handlowych

  Prowadzisz małą firmę lub po prostu jesteś handlowcem. Szukasz konkretnego i skutecznego wzorca, który pozwoli Ci w szybki sposób stworzyć dobrą ofertę handlową? A może po prostu dotychczasowe metody ofertowania się nie sprawdziły, a nie bardzo wiesz jak powinno wyglądać atrakcyjne przedstawianie klientowi tego co masz do zaoferowania. Mam dla Read More
 • 1
 • 2
 • 3

Witaj, Dziękuję za rejestrację na WiedzawFirmie.pl. Twoje konto zostało już utworzone, ale trzeba je jeszcze aktywować -> klikając w link przesłany na maila.

Zanim przejdziesz do swojej skrzynki aby aktywować konto na WiedzawFirmie.pl
przeczytaj co dla Ciebie przygotowałem:

 

Gotowy do użycia lejek sprzedażowy

... czeka abyś go użył do sprzedaży własnych produktów i usług

Pewnie po przeczytaniu moich artykułów zastanawiasz się jak sobie poradzić z wdrożeniem całej tej wiedzy?
Jak zbudować swój własny lejek sprzedażowy?

Pomogę Ci uruchomić własny lejek sprzedażowy. Dostarczę Ci proste rozwiązanie i moją pomoc w jego uruchomieniu. Bo wiedza to jedno, a Ty z pewnością chcesz mieć konkretne efekty.

Program mentorski + oprogramowany lejek sprzedaży

Ale po kolei. Wybieramy na początek taki lejek sprzedażowy, z którego użyciem poradzi sobie każdy. Czyli rozwiązania, które zautomatyzuje Ci sprzedaż, ale nie wymaga szczególnie dużo pracy i co ważne nie wymaga od Ciebie technicznej wiedzy webmasterskiej.

Lejek sprzedażowy na start

... czyli sekwencja sprzedażowa: strona lądowania + rejestracja klientów + strona z ofertą handlową + obsługa zbierania zamówień.

W jego skład wchodzą następujące elementy:

 1. Strona lądowania, na której:
  • pokażesz swoim potencjalnym klientom jak zmieniasz ich życie swoimi produktami lub usługami;
  • zmotywujesz czytelników do działania;
  • i zbierzesz od nich e-maile, które posłużą Ci później do kolejnych kontaktów handlowych;
 2. Formularz do zbierania e-maili, który bezpośrednio po zapisie:
  • pokaże rejestrującym się osobom stronę z Twoją ofertą;
  • oraz wyśle do nich pierwszego maila z linkiem do Twojej oferty;
 3. Strona z ofertą handlową, czyli Twoją propozycją front-end;
 4. Formularz o zbierania zamówień, który zbierze dane zamówienia i prześle je bezpośrednio na twój adres e-mail;

Oprogramowany lejek sprzedażowy

Nie przejmuj się obsługą techniczną i ustawianiem procesu sprzedaży, bo to dostajesz gotowe. Dokładnie to otrzymujesz:

 1. Wstępnie przygotowaną stronę lądowania. Ustawioną do edycji. Wystarczy, że zalogujesz się na wskazanej stronie i za pomocą prostego edytora wprowadzisz własny tekst i grafiki. Z taką edycją poradzi sobie każdy, kto obsługuje komputer.
 2. Przekierowanie do formularza zapisu na Twoją listę mailingowąNa stronie lądowania jest już umieszczony przycisk, który przekieruje potencjalnego klienta do formularza. 
 3. Ustawienie automatycznych przekierowań. Każdej osobie zapisującej się na Twoją listę mailingową automatycznie:
  • Wyświetli się strona z Twoją ofertą;
  • Zostanie wysłana na maila wiadomość z linkiem do Twojej oferty.
 4. Wstępnie przygotowaną stronę z ofertąUstawioną do edycji. Wystarczy, że zalogujesz się i za pomocą edytora wprowadzisz własne treści.
 5. Przekierowanie do formularza ZamówieńNa stronie z ofertą jest przycisk, po kliknięciu w który klient będzie mógł złożyć zamówienie.
 6. Automatyczne powiadomienie o zamówieniu. Każde złożone zamówienie jest od razu wysyłane na Twoją skrzynkę e-mail.

Dostajesz kompletny i gotowy do użycia lejek sprzedażowy. Taki, który możesz użyć we własnym procesie sprzedaży.

Program mentorski

Przy tworzeniu treści na stronę lądowania i na stronę z ofertą nie zostaniesz sam. W tym miejscu oferuję Ci mój mentoring. Nie są to bezpośrednie konsultacje, ale możesz korzystać z całej mojej wiedzy i doświadczenia zadając pytania.

Układ jest prosty: otrzymujesz dostęp do Bazy Wiedzy z podstawowymi instrukcjami dotyczącymi budowy lejka sprzedażowego, ale jak nie wiesz, co na danym etapie zrobić, to zadajesz pytanie.

Otwierasz zakładkę z formularzem. Wpisujesz swoje pytanie i wysyłasz. Ja na bieżąco będę odpowiadać na postawione pytania - umieszczając odpowiedzi w Bazie Wiedzy. Jak odpowiem na Twoje pytanie, to dostaniesz maila z linkiem gdzie szukać odpowiedzi.

Pomogę Ci również w promocji Twojego lejka sprzedażowego

Twoja propozycja zostanie umieszczona na mojej stronie www w oryginalnej wyszukiwarce mapowej. Będę odsyłał do tej wyszukiwarki (za pomocą banneru reklamowego) wszystkich, którzy odwiedzą moje strony www, w tym wiedzawfirmie.pl. Tym samym dostaniesz dostęp do potencjalnych klientów, za zdobywanie których ja płacę.

Promocja Twojego lejka sprzedażowego będzie działać w następujący sposób:

 • Na wyszukiwarce mapowej wyświetli się Twoja wizytówka z hasłem reklamowym;
 • Każdy klient, który kliknie w Twoje hasło reklamowe zostanie automatycznie przekierowany na Twoją stronę lądowania. Tym samym trafi do Twojego lejka sprzedażowego;
 • Dalej proces przedaży rozegra się już w oparciu o lejek sprzedażowy.

Ile to kosztuje

Normalnie aby uruchomić podobny lejek sprzedażowy na własnej stronie internetowej potrzebowałbyś zainwestować około 4850,00 zł , bo:

 • Musiałbyś mieć własną stronę www na dobrym CMS’ie – koszt takiej strony wykonanej w oparciu o indywidualny projekt graficzny i niezbędne oprogramowanie umożliwiające konfigurację lejka sprzedażowego to około 4000,00 zł
 • Musiałbyś wykupić hosting, domenę i opublikować tam swoją stronę www – koszt za hosting i domenę to około 400,00 zł / rok
 • Musiałbyś ustawić poszczególne kroki lejka sprzedażowego – jeżeli nie zrobisz tego własnymi siłami, to taka usługa kosztuje około 450,00 zł

W ramach pakietu lejek sprzedażowy + mentoring otrzymujesz:

 1. Gotowy do użycia lejek sprzedażowy (sekwencja: strona lądowania + rejestracja klientów + strona z ofertą handlową + obsługa zbierania zamówień). Oprogramowany i opublikowany na zarządzanej przeze mnie stronie internetowej;
 2. Mój mentoring w postaci odpowiedzi na Twoje pytania dotyczące konstruowania strony lądowania oraz budowania oferty oraz dostęp do Bazy Wiedzy, którą tworzyć będą odpowiedzi na wszystkie zadane mi pytania;
 3. Promocję w wyszukiwarce mapowej z przekierowaniem do strony lądowania Twojego lejka sprzedażowego;
 4. Opiekę techniczną nad poprawnym działaniem Twoich podstron i całego lejka sprzedażowego;

To wszystko wyceniłem na 487,00 zł (zwielokrotniam korzyść, bo cena to tylko 1/10 tego, co trzeba wydać na lejek sprzedażowy ustawiany na własnej stronie www)

Nowa wersja usługi „Program mentorski + oprogramowany lejek sprzedaży” rusza w poniedziałek 30 stycznia 2017r

Przedsprzedaż

Osoby, które zamówią i zapłacą za ten pakiet usług do 23 styczna 2017r, dostaną aż - 70% rabatu. Czyli jak się pośpieszysz to kupisz za 146,10 zł.

Dlaczego tak tanio? Bo zakładam, że jesteś zdecydowany dokonać u siebie zmiany, a ten pakiet usług bardzo to upraszcza. Dlatego dziś masz ten pakiet za ułamek właściwej ceny. Postawię tu jednak dodatkowy warunek: wystawisz opinię o „Programie mentorskim + oprogramowanym lejku sprzedaży”. (daję Ci łapówkę za opinię bez względu jaka ona będzie :) ale myślę, że będzie podobna do tych: opinie o kursach Piotra Kawy)

Ryzyko Twojego zakupu biorę na siebie

Dodatkowo gwarantuję, że oddam Ci całość wpłaconej kwoty jeśli w ciągu 60 dni od zakupu dojdziesz do wniosku, że to nie jest dla Ciebie. Napiszesz maila, a ja oddam Ci kasę.

{product 47|cart|pricedis1|pricetax2}

 

Popularne