Szybki kurs tworzenia oferty handlowej

W tym artykule znajdziesz dostęp do wszystkich lekcji kursu "Oferta handlowa – 8 najważniejszych elementów" , który pierwotnie wysyłałem mailem. Kurs obejmuje uporządkowaną wiedzę dotyczącą co i jak umieścić w ofercie sprzedaży aby klient chciał ją przeczytać i znalazł w niej argumenty za tym aby kupić. Aby ułatwić Ci stworzenie takiej oferty przygotowałem również szablon do najpopularniejszych edytorów tekstowych.

Dostęp do kursu jest natychmiastowy - wystarczy się zalogować.

 

Jeżeli jesteś jedną z tych osób, która potrzebuje natychmiastowej pomocy w pisaniu oferty handlowej, to w dalszej części artykułu znajdziesz linki do odpowiednich materiałów.

Na dole strony załączam również poglądowe wideo, w którym zobaczysz jak w praktyce wykorzystuję prezentowaną wiedzę (i że tworzenie ofert nie musi być żmudną pracą :))


Czy problemem jest tylko oferta? A może potrzebujesz czegoś bardziej konkretnego?

Poniżej są linki do 8 lekcji kursu w formacie pdf. W każdej kolejnej lekcji omówiony jest krok po kroku - jeden z ośmiu najistotniejszych elementów dobrze skonstruowanej oferty handlowej. Znajdziesz tam przede wszystkim merytoryczne wskazówki dotyczące pisania tekstu, ale i podpowiedzi jak ułatwić sobie pracę z edytorem tekstu.

Kurs uczy jak napisać całą ofertę, a podzieliłem go na osiem części byś mogła lub mógł łatwiej opanować sztukę konstruowania pisma handlowego.

 

Zaloguj się aby mieć dostęp do treści.