By sprzedać - odpowiadaj na pytania i ... tyle

To w Twoich odpowiedziach tkwi sekret przekonania klienta do zakupu

Jeśli jesteś właścicielem lub kluczowym handlowcem w małej firmie. Potrzebujesz tworzyć dobre i przede wszystkim skuteczne oferty handlowe. Z reguły nie zadowalają Cię podpowiedzi w postaci zwykłych wzorów pism. Lecz szukasz rozwiązania, które ułatwi Ci :

 1. napisanie ciekawego tekstu opisującego produkt lub usługę,
 2. ułożenia stworzonego tekstu w profesjonalną ofertę handlową,
 3. maksymalne podniesienie skuteczności napisanego przez Ciebie pisma handlowego,

Zapoznaj się z Generatorem ofert, dzięki któremu definitywnie pozbędziesz się problemu polegającego na tym, że siadasz się przed pustą stroną edytora tekstu i zmuszasz się do napisania oferty.

Te niecałe 3 minuty filmu całkowicie odmienią Twoje podejście do pracy handlowca:

Co się stanie gdy pozostaniesz przy dotychczasowych sposobach pisania ofert?

Prawdobnie jak ja (gdy nie miałem jeszcze Generatora Ofert Handlowych) nadal będziesz kilka razy w tygodniu siadać przed pustą stroną edytora tekstu i zastanawiać się co napisać w kolejnej ofercie do klienta. Jak opisać produkt? Jak i czym zainteresować klienta? itd. Aby ułatwić sobie pisanie posługiwać się będziesz jakimś szablonem lub jako wzoru użyjesz oferty napisanej dla poprzedniego klienta.

Oczywiście wcześniej czy później napiszesz te oferty. Wyślesz je do klientów i osiągniesz efekt, który … jest Ci dobrze znany.

Jeżeli jednak nie masz dużego doświadczenia i wprawy w pisaniu ofert, to takie działanie nie rozwiąże problemu niskiej sprzedaży i nadal przy pisaniu kolejnych ofert staniesz przed wyzwaniem: Jak napisać skutecznie i ciekawie by sprzedać?

Co się zmieni jak będziesz mieć Generator ofert handlowych?

Mając Generator ofert handlowych po prostu siadasz i odpowiadasz na pytania, a wyniku dostajesz całe mnóstwo tekstu wstępnie ułożonego tak jak na dobrą ofertę przystoi.

Formularze generatora są tak skonstruowane, że pytania i podpowiedzi przy nich umieszczone pomagają Ci szybko tworzyć tekst. Ale to nie wszystko. Po naciśnięciu [Wyślij] otrzymasz na e-maila własne odpowiedzi zamienione na:

 1. dokładny opis klienta, któremu będziesz oferować swoje produkty i usługi. Pomyśl jak wiele to daje gdy wiesz dokładnie komu sprzedajesz.
 2. opis produktu / usługi z precyzyjnie zaznaczonymi korzyściami, które przekonają klientów do zakupu. Zauważ, że to właśnie dzięki dobrze przedstawionym korzyściom łatwiej wzbudzić u klienta chęć posiadania Twojego produktu lub usługi.
 3. tekst profesjonalnej oferty handlowej, która jest skierowana do konkretnych klientów, i która zawiera poukładane w odpowiedniej kolejności wszystkie niezbędne jej elementy. Pomyśl jak bardzo zmieni się sposób przedstawiania klientom tego co sprzedajesz dzięki profesjonalnie napisanej ofercie handlowej.

Generator ofert handlowych poprowadzi Cię krok po kroku do rezultatu jakim jest profesjone pismo handlowe. Zaoszczędzisz dzięki temu narzędziu sporo czasu. Nie będziesz już siedzieć przed pustą stroną edytora (próbując coś wymyślać) lecz szybko stworzysz dużo wartościowego tekstu odpowiadając na proste pytania. Stworzysz dowolną ilość profesjonalnych ofert, dzięki którym łatwiej będzie Ci rozmawiać z klientami i im sprzedawać.

Co dokładnie składa się na generator ofert

Generatora ofert handlowych dostęp do zestawu formularzy, na który składają się 4 specjalnie opracowane ankiety umieszczone na mojej stronie internetowej. Generator ofert handlowych to usługa polegająca na udostępnieniu tych formularzy wraz z całą wiedzą potrzebną do ich użycia. Otrzymujesz:

 • kompleksowe podejście do tworzenia oferty handlowej w jednym narzędziu uwzględniającym:
  • potrzeby klienta,
  • zalety produktu / usługi
  • profesjonalny układ treści pisma handlowego,
 • formularze zawierające pełen zestaw niezbędnych pytań, które trzeba zadać tworząc skuteczną ofertę sprzedaży,
 • merytorycznie opracowane wyniki wypełnionych formularzy w postaci poukładanego tekstu wysyłanego na twój e-mail .

Korzystanie z Generatora jest łatwe dzięki:

 • podpowiedziom, które dostajesz na każdym etapie tworzenia oferty handlowej,
 • specjalnemu układowi formularzy, który powoduje że w jednym czasie skupiasz uwagę na opisywaniu tylko jednej rzeczy.

Gdy zaczniesz używać tych formularzy z pewnością zauważysz, że udzielasz odpowiedzi na pytania ułożone zgodnie z tokiem myślenia sprzedawcy. Natomiast wynik, który trafia na Twoją skrzynkę e-mail jest ułożony w sposób w jaki myśli osoba kupująca. Dzięki takiemu podejściu Tobie łatwiej jest pisać ofertę, a Twojemu klientowi łatwiej będzie ją czytać.

Ta zmiana „toku myślenia” jest zaprogramowana w formularzach i automatycznie konwertuje treści, które wprowadzasz jako odpowiedzi na zadane pytania. Wreszcie przestaniesz zastanawiać się godzinami nad tym, jak poprawnie ułożyć tekst oferty. Przestaniesz ciągle przekształcać układ oferty i walczyć z własnymi wątpliwościami. Stanie się tak dlatego, że Twoje odpowiedzi zostaną automatycznie poukładane w treść przyjazną klientowi. Dba o to odpowiednie zaprogramowanie skryptu formularzy.

 

W końcu zaczniesz tworzyć teksty, które klienci będą nie tyle czytać co chłonąć. Wreszcie tworzenie ofert stanie się dla Ciebie przyjemnością, bo zaczniesz skupiać swoją uwagę na  udzieleniu odpowiedzi na poszczególne pytania. W ciekawy sposób opiszesz poszczególne cechy produktu / usługi - pokazując w jaki sposób rozwiązujesz problem klienta, a skrypt wykona za Ciebie resztę i ułoży treści w odpowiedni sposób.

Otrzymasz generator składający się 4 formularzy.Odpowiesz na pytania. W wynikach 3-ch pierwszych formularzy otrzymasz tekst, który wprowadzisz do ostatniego 4-go formularza. Klikniesz w przycisk [Wyślij] i na swoją skrzynkę e-mail otrzymasz tekst własnej oferty. Będzie on ułożony w poprawny sposób i po „wygładzeniu” będzie profesjonalnym pismem handlowym.

W jaki sposób otrzymasz dostęp do Generatora Ofert Handlowych

Zamówisz, zapłacisz i otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem adresu e-mail, na który będą trafiać wyniki wypełnionych formularzy. Odbędzie się to w ciągu najwyżej 2 dni roboczych od wpływu pieniędzy. Otrzymasz również informację o adresach stron z poszczególnymi formularzami. Wystarczy, że klikniesz w link umieszczony w wiadomości, następnie zalogujesz się na stronie i już będziesz mieć dostęp do ankiet oraz wiedzy.

W ramach opłaconego zamówienia dostaniesz jeden Generator Ofert Handlowych z dostępem z jednego adresu e-mail. Strony z formularzami będą utrzymywane na moim serwerze przez 365 dni od momentu uruchomienia generatora ofert. Po tym czasie będziesz mieć możliwość przedłużenia usługi płacąc kwotę 20% ceny Generatora za kolejny roczny okres.

W ramach realizacji zamówienia otrzymasz:

 1. formularz do opisu docelowego klienta biznesowego,
 2. formularz opisu produktu / usługi,
 3. formularz opisu cech produktu / usługi (zamiany cech na korzyści dla klienta),
 4. formularz oferty handlowej.

Usługa jest realizowana zdalnie przez Internet.

Twoja gwarancja

Gwarantuję Ci, że po rzetelnym wypełnieniu pól formularzy będziesz mieć:

 1. pełen opis potrzeb i problemów swojego klienta docelowego,
 2. dokładny opis własnego produktu / usługi,
 3. szczegółowy opis poszczególnych korzyści produktu / usługi, który pozwoli Ci lepiej przekonać klienta do zakupu,
 4. ofertę handlową ze wstępnym tekstem ułożonym w odpowiedniej kolejności.

Jeżeli jednak w ciągu 60 dni od zakupu stwierdzisz, że Generator Ofert Handlowych nie jest Ci do niczego potrzebny to wystarczy, że mnie o tym powiadomisz, a zwrócę Ci całą wpłaconą kwotę.

Ile kosztuje Generator ofert handlowych

Zainstalowanie podstron internetowych i samych formularzy na tychże stronach wymaga wykonania konkretnej usługi (czytaj pochłania sporo czas). Dlatego ilość wystawionych do sprzedaży Generatorów Ofert Handlowych jest dość mocno ograniczona.

W tej chwili nie ma możliwości zamówienia tej usługi!

Może problemem nie jest tylko oferta i potrzebujesz bardziej konkretnego wsparcia?:

pozyskiwanie klientów i zamówień bez zbędnej straty czasu