• Techniki sprzedaży parafrazowanie

  Techniki sprzedaży – parafrazowanie

  Technika sprzedaży: parafrazowanie wypowiedzi klienta Parafrazowanie to technika negocjacyjna, która polega na powtórzeniu (nie dosłownym lecz sparafrazowanym) wypowiedzi klienta w celu uzasadnienia składanej oferty lub w celu zamknięcia sprzedaży. Wykonuje się ją w czterech krokach: zadanie pytania istotnego dla uzyskania postępu w procesie sprzedaży, wysłuchanie odpowiedzi klienta, w której argumentuje on swoją obawę lub oczekiwanie, Read More
 • Wzory oferty handlowej

  Wzory oferty handlowej

  Jak wygląda dobra oferta handlowa? Co powinien zawierać tekst oferty aby nie był nudny? Gdzie można znaleźć przykłady pism handlowych, na których można się wzorować? Czy trzeba mieć wybitne umiejętności aby napisać skuteczną ofertę? Jeżeli zadajesz sobie takie lub podobne pytania, to najprawdopodobniej potrzebujesz pomocy w tworzeniu ofert sprzedaży. W Read More
 • Jak napisać ofertę – przykłady ofert handlowych

  Jak napisać ofertę – przykłady ofert handlowych

  Prowadzisz małą firmę lub po prostu jesteś handlowcem. Szukasz konkretnego i skutecznego wzorca, który pozwoli Ci w szybki sposób stworzyć dobrą ofertę handlową? A może po prostu dotychczasowe metody ofertowania się nie sprawdziły, a nie bardzo wiesz jak powinno wyglądać atrakcyjne przedstawianie klientowi tego co masz do zaoferowania. Mam dla Read More
 • 1
 • 2
 • 3

Jeśli nie rozwiążę Twojego problemu związanego ze sprzedażą, to nie wezmę pieniędzy za wykonaną usługę. Myślisz, że ściemniam - nic z tych rzeczy.


Konsultacje z gwarancją efektu

(dla Właścicieli biznesów i Menadżerów Sprzedaży)


Widzisz taką ofertę i pewnie myślisz: Kolejny „konsultant”; Pewnie dowiem się, że muszę zainwestować „milion”; Nawet jeżeli powie coś sensownego, to skąd mam pewność, że jego porady zadziałają; Tak w ogóle to wprowadzanie zmian jest ryzykowne, bo nie wiadomo czego się spodziewać.


Gwarancja rozwiązania problemu bez ryzyka dla Ciebie - przeczytaj do końca aby się przekonać.


Twój problem (ze sprzedażą lub obsługą klienta) zostanie przeanalizowany i dostaniesz rozwiązanie na tacy. Przy okazji poznasz jedną lub dwie metody wyszukiwania przełomowych rozwiązywań. Metody sprawdzone przez praktyków dużego biznesu, które ja nauczyłem się stosować w realiach polskich firm.


Gwarantuję Ci zero ryzyka. Znajdę rozwiązanie problemu i na podstawie dostępnych informacji skalkuluję przewidywane zyski oraz koszty jego wdrożenia. Ułatwi Ci to podjęcie kolejnych decyzji o tym, czy to wdrożyć i kiedy to wdrożyć.


Proponuję Ci pomoc w rozprawieniu się z czymś, co nie daje Ci spać. Być może nawet pomoc w dokonaniu skokowego rozwoju.

Pytanie czy chcesz rozwiązać problem z moją pomocą i gwarancją zero ryzyka?


Dostajesz propozycję konsultacji bez ryzyka. Wykorzystaj to, że podejdę do Twojego problemu z innej perspektywy i ze znajomością rozwiązań stosowanych w innych firmach.

Kliknij -> Szybki Kontakt


Oferta jest prosta i w pełni bezpieczna dla Ciebie. Podajesz problem. Przeprowadzamy jedną lub dwie sesje konsultingowe (przez Skype lub na spotkaniu u Ciebie). Następnie przedstawiam Ci rozwiązanie problemu wraz z szacunkiem kosztów wdrożenia i szacunkiem przewidywanych zysków.


Akceptujesz – płacisz. Nie akceptujesz – moje ryzyko, konsultacje przeprowadziłem za darmo.


Rozważysz mój know-how z gwarancją efektu. Bo z konsultacji skorzystasz, a zapłacisz tylko jeśli zaakceptujesz wypracowane przeze mnie rozwiązanie.


Skorzystaj z przycisku Szybki kontakt i prześlij mi namiar do siebie bym mógł oddzwonić.


Nie jesteś gotowy na konsultacje teraz - poznaj metodę jaką stosuję (skorzystaj z przycisku Szybki kontakt i napisz, że chcesz dostać opis metody). Z tym materiałem możesz zacząć od próby samodzielnego rozwiązania swojego problemu Jeśli jednak nie chcesz się jej uczyć, bo zależy Ci na czasie, to napisz do mnie w sprawie konsultacji.
 

Oferta nie zawiera żadnych haczyków. Po prostu pokarzę swoją skuteczność w rozwiązywania problemów i złożę propozycję kontynuowania moich usług w Twojej firmie.

 

Jak zwiększyć obroty w sklepie

Jak oddelegować sprzedaż

Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie stacjonarnym

Popularne